Whatsapp İletişim Hattı
Menü

Panel ve Forum Programları

Furkan Hareketi olarak, İslam'ın tevhid hakikatini anlatmak ve ideolojilerin İslam karşısındaki zayıflıklarını vurgulamak amacıyla düzenlediğimiz forum ve panel programlarında bir araya geliyoruz.

İdeolojilerin zayıflığı, İslam'ın evrensel mesajı ve tevhid inancının insanlığa sunmuş olduğu kapsayıcı çözümlerle karşılaştırıldığında açıkça ortaya çıkar. Bu programlarımızda, ideolojilerin çeşitli alanlarda (sosyal, ekonomik, siyasi vb.) yaşadığı çatışmaları ve çelişkileri ele alarak, İslam'ın sağlam temellerini vurgular.

Panel ve forumlarımızda, alanında uzman konuşmacılar, çeşitli konularda sunumlar yaparak ve katılımcıların sorularını cevaplar. İslam'ın evrensel mesajını ve ideolojiler karşısındaki güçlü duruşunu vurgulamak, forum ve panel programlarımızın ana hedeflerindendir.

Bizler, Furkan Hareketi olarak, forum ve panel programlarımızla, İslam'ın ışığını yaymayı ve insanları tevhid hakikatine ulaştırmayı amaçlıyoruz. Sizleri bu önemli ve verimli etkinliklerimize katılmaya ve İslam'ın güzelliklerini birlikte keşfetmeye davet ediyoruz.


Gönüllü Olun İletişime Geçin Furkan TV