Whatsapp İletişim Hattı
Menü
Furkan Haber

Furkan Nesli Dergisi

Gayemiz / Vizyonumuz

Öncü Neslin Yükselen Sesi Furkan Nesli Dergisi isminin de gereği olarak, her zaman Hakkı ortaya koyup işe evvela Allah Azze ve Celle'nin hakkıyla başlanması gerektiğini savunmaktadır. Yanlışa karşı çıkarak taraf olmaktan da çekinmemektedir.

Yayın Çizgisi

Her meseleye Kur'an ve Sünnet penceresinden bakan Furkan Nesli Dergisinin yayın çizgisi, Allah'ın dünyasında Allah'ın dediği olmalı' söylemiyle, İslami davetin ve kutlu davanın tüm insanlığa ulaşmasını amaçlamaktadır. Gerçeklerin gizlendiği, hakların gasp edildiği, yapılan zulümlere sessiz kalındığı bir dönemde, hakkın gür sesi olmak Furkan Nesli Dergisinin en önemli düsturlarındandır.


Hedefimiz / Vazifemiz

Öncelikli vazifesi İslami bilinç kazandırmak ve davet olan dergimiz; Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin meselelere basiretli yaklaşımlarından ilham alarak, İslami perspektifinden bakarak, batının ve batılın iç yüzünü ortaya koyarak şu karanlık çağımızda yönünü şaşırmış insanımıza ışık olma gayretindedir.

Furkan Nesli Dergisi Resmi Sitesi

Her ay düzenli olarak önemli konuları gündeme getiren dergimiz, resmi sitemizde yayınlanmaktadır. Yazılarımıza anında
furkannesli.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Furkan Nesli Dergisi Mobil Uygulaması

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde Furkan Nesli okuyun diye dijital medya platformlarındayız! Mobil uygulamayı indirmek için tıklayın:


Furkan Nesli Dergisi

Mobil Uygulaması

Furkan Nesli Dergisi
Furkan Nesli Dergisi
Furkan Nesli Dergisi
Furkan Nesli Dergisi
Furkan Nesli Dergisi
Gönüllü Olun İletişime Geçin Furkan TV